Онлайн консультація

 

Якщо у вас немає часу на персональну зустріч чи ви проживаєте не в Києві, або ви хотіли б вирішити  якусь невелику конкретну задачу  з вашим одягом, стилем, або у вас є ряд запитань, які ви б хотіли  обговорити зі стилістом  - ми з радістю поспілкуємось з вами за допомогою електронної пошти чи  скайпу.

Онлайн консультація швидкий та зручний спосіб отримати сторонній професійний погляд на ваші  речі та модні потреби та дати імпульс розвитку вашого стилю.

Ось приклади задач, які можна вирішити з допомогою онлайн консультації:

1. У вас є якісь речі, відносно яких ви сумніваєтесь, не знаєте з чим їх комбінувати, які аксесуари  підібрати, тощо

2. Ви запланували шопінг на зимових розпродажах та побоюєтесь втратити багато грошей на  непотрібні покупки

3. Ви збираєтесь повернутись на роботу після декретної відпустки, хочете обновити гардероб, але не  в курсі останніх модних тенденцій та й взагалі не знаєте, що вам потрібно

4. Ви відчуваєте , що ходите по колу, ваш гардероб  занадто базовий та «нудний», вам би чогось  свіженького та динамічного

5. Навпаки, у вас купа прекрасних та яскравих речей, але одягти нічого – вони не збираються в  ансамблі та майже не комбінуються між собою

Це лише незначна частка гардеробних запитань, які можна обговорити зі стилістом в онлайн -  кожен  клієнт є унікальною індивідуальністю, може, саме ви здивуєте нас нетривіальністю власної проблеми!

У відповідь кожен може отримати письмові структуровані рекомендації, міні-лукбуки, приклади  гардеробних капсул, перелік магазинів до візиту та контрольні списки покупок, що рекомендовані до  певного сезону чи розпродажів. Ми уважно вислухаємо ваші запитання та максимально коректо  дамо своє бачення до вирішення вашої індивідуальної задачі.

collageonline.jpg

Вартість послуги залежить від об'єму задачі. Від 200 грн (підбір образу для якогось заходу  - свято, випускний вечір, конференція, відрядження тощо) до 1000 грн (формування власного стилю, складання гардеробу в polyvor, підбір речей в онлайн-магазинах, письмові структуровані рекомендації з картинками-ілюстраціями, відповіді на запитання, подальша інформативна підтримка протягом сезону).