Шопінг зі стилістом

Як легко та просто купувати ідеальні речі?

Ми пропонуємо різні види шопінгу в залежності від ваших задач, бажань та можливостей.

1. Якщо вам потрібно знайти якусь конкретну річ, що закриє певну «дірку» в гардеробі, ми вам допоможемо та запропонуємо Шопінг-пошук конкретної речі. Попередньо ми обговоримо з вами, яку річ ви шукаєте, якою вона має бути (форма, фасон, колір, матеріал, розмір, допустима ціна тощо) та які проблеми в вашому гардеробі має вирішити. Через деякий час, що потрібний для пошуку, ми узгодимо час та місце шопінгу, представимо вам кілька варіантів, серед яких ви зможете вибрати найбільш підходящу річ. Вартість послуги: 500 грн.

printed blue (1).png

backpack.jpg

2. Можливо, ви підбираєте комплект одягу для конкретного заходу чи святкової нагоди. А може хочете купити набір спортивного одягу для занять в спортзалі чи капсулу одягу для дому. Ми запропонуємо вам Ситуативний шопінг з попередньою консультацією, що буде тривати близько двох-двох з половиною годин, після чого ви матимете ідеальний набір речей під конкретну задачу. Звичайно, до послуги також входить попередня консультація (онлайн чи очна  - за вашим бажанням), під час якої ми більше дізнаємось про ваші потреби, вподобання та визначимо приблизний бюджет. Вартість послуги 900 грн.

collage1 (2).jpg

3. Якщо вам потрібна допомога для того, щоб максимально швидко, якісно та без турбот купити одяг на сезон, ми запропонуємо вам послугу Шопінг для формування гардеробу на сезон. За кілька днів перед шопінгом ми запропонуємо вам заповнити анкету, відповіді на яку дадуть нам розуміння про ваш звичайний стиль та образ життя, улюблені речі/фасони/кольори та деякі параметри вашої зовнішності. За 1-2 дні до шопінгу ми надішлемо вам малюнок з речами, які, на нашу думку мають складати ваш сезонний гардероб. Якщо не буде протиріч, ми узгодимо місце шопінгу та призначимо дату. Розкажемо як краще одягтись, що взяти з собою для того, щоб максимально комфортно відчувати себе в магазинах. Послуга триває 3-4 години та коштує 500 грн. за 1 годину. Під час шопінгу ми не просто купуємо речі для вас, а детально пояснюємо чому саме ця чи інша річ має бути в  вашому гардеробі, як їх комбінувати між собою, якими аксесуарами доповнити. Ми розказуємо, які фасони та кольори виграшно відтіняють вашу красу та балансують те, що ви би хотіли покращити у зовнішності. Звичайно, ми відповідаємо на всі ваші запитання, що виникають у процесі.

fall.png